Drake milliókat veszített szerencsejátékokon, de továbbra is a Wireless fesztivál főszereplője
Írta: Ostroml
Drake, a világhírű rapper, nemrég Instagram sztorijában őszintén megosztotta, hogy az elmúlt hónapokban közel 125 millió dollárt tett fel különböző fogadásokra, ebből pedig több mint 8 millió dollárt veszített. Kiemelkedik a Fortnite játékra tett 75 millió dolláros fogadás, amelyből majdnem 6 millió dollár veszett el. Bár a veszteségek jelentősek, Drake bízik abban, hogy hamarosan pozitívabb hírekkel szolgálhat.
A közösség „Drake átokként” emlegeti a rapper szerencsétlen sportfogadási választásait, amelyek után több sportoló és csapat balszerencsét szenvedett. Például tavaly nyáron egy nagy fogadást bukott Kanadára az Argentína elleni Copa America elődöntőben, és a Tyson Fury elleni fogadásán is félmillió dollárt veszített.
Mindeközben Drake az idei Wireless Fesztivál fő fellépője lesz, ahol három különböző estén lép fel Londonban, minden alkalommal egyedi setlisttel, tovább erősítve zenei befolyását.
HOZZÁSZÓLÁSOK
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned.
LoginOLVASD EL EZEKET IS: